Tarihçe

Kurucumuz İsa Cebeci 1997 yılında İnter, Mühendislik firmasının İnter, yazarkasa servis departmanında sektöre adım atmakla başlamıştır.Burada yüzlerce projede yer alan kurucumuz İnter'in şuan Amiral Gemisi olan MPOS 2001 yazarkasa argesinde görev almıştır.Sektöre daha iyi hizmet sunabilmek için İnter'den ayrılıp soy ismini taşıyan Cebeci Pos firmasını kurmuştur. 2008 yılında şuanki Digipos Bilg.Elekt.Barkod Otomasyon ve İletişim Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti bilgi birikiminin vizyonunun ve anlayışın temelleri esasen o zamanlarda atılmıştır.Şuan halen faaliyette olan firmamız dahada güçlü kadrosuyla yüzlerce projede başarılı bir şekilde yer almıştır.

Neler Yapıyoruz?

Digipos Bilg. Elekt. Barkod Otomasyon ve İletişim Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti olarak perakende sektörünün gelişen lider firmaları ile yetkili satış ve yetkili servis düzeylerinde işbirliği sürdürmekteyiz.

Bizimle işbirliği yapmak ister misiniz?

info@barkodex.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizin için ne yapabiliriz?

7/24 Destek

Müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede verebilmek için,çalışanlarımızla beraber satış öncesi olduğu gibi satış sonrasıda sizlere hizmet vermekden mutluluk duyarız.

7/24 Destek hattımız ile bizlere iletişim sağlayabilirsiniz.

Kalite

Düzenlenecektir.

Hızlı Teslimat

Düzenlenecektir.

Müşteri Hizmetleri

Düzenlenecektir.

Sayısız memnun müşteri

Düzenlenecektir.